Back

Ласкаво просимо до нашої онлайн школи німецької мови

Ми спеціалізуємося на професійному онлайн навчанні. На better-deutsch.com ви можете зручно вивчати німецьку мову з носієм мови-вчителем, не виходячи з дому. Це може бути індивідуальне заняття або у невеликій групі.

Онлайн курси німецької мови

Навчайтеся у невеликій групі з максимум 8 учасників разом з носієм мови-вчителем.

Індивідуальне навчання німецької мови

Чи хочете ви покращити свої знання німецької мови тільки з вчителем-носієм мови? Індивідуальне навчання гнучке і особливо ефективне.

Допомога з уроками та підготовка до матури

Чи потрібна вам допомога з вивченням на тести та контрольні роботи, або ви хочете належно підготуватися до німецької мовної матури?

Привіт та ласкаво просимо!

"Мене звати Ференц, і я викладач на better-deutsch.com. На цій сторінці ми зібрали для вас основну інформацію про нашу мовну школу. Додаткову інформацію ви знайдете на сторінках курсів. Якщо у вас є додаткові питання, не соромтеся надсилати нам повідомлення. Ми з радістю вам допоможемо."

Що потрібно для навчання

Онлайн навчання не складне

Ми спеціалізуємося на онлайн навчанні та спростили нашу систему навчання для вас якомога зручніше. Ось чотири основні речі, які вам потрібно мати для того, щоб навчатися німецької мови онлайн.

читати далі

Комп'ютер, ноутбук або планшет з камерою

Для участі в онлайн навчанні вам знадобиться комп'ютер, ноутбук або планшет з веб-камерою та мікрофоном. Вам не потрібно купувати спеціальні пристрої або бренди. Зазвичай стандартні мікрофони та веб-камери або вбудовані в пристрій є повністю достатніми.

читати далі

Стабільний інтернет

Ми рекомендуємо використовувати кабельний Інтернет. Звичайно, ви також можете приєднатися до уроків через WiFi. У громадських місцях ширина смуги часто недостатня. Тому ми рекомендуємо вам користуватися під час занять місцем, де у вас є хороше Інтернет-з'єднання, щоб ви могли безперешкодно брати участь у заняттях.

читати далі

Аккаунт Google та навчальні матеріали

Для індивідуальних уроків, допомоги з уроками та підготовки до матури ми радимо вам створити безкоштовний обліковий запис Google, оскільки ми використовуємо Google-документи під час уроків. Чи вам потрібно мати підручник для курсу мови, ви можете прочитати в описі курсу.

читати далі

Тому варто вчитися з нами

Кваліфіковані та досвідчені викладачі гарантують високоякісний онлайн навчання.
Максимум 8 учасників дозволяють індивідуальну увагу та інтерактивне навчання.
Підходящі курси та індивідуальні уроки за особистим графіком.
Індивідуальні уроки або курси у невеликих групах для швидкого навчання.
Зручне навчання з будь-якого місця за допомогою сучасної технології.
Цілеспрямована підтримка для шкільних успіхів та підготовки до тестів, контрольних та матури.
Ситуативні вправи для практичного застосування мови допомагають в повсякденному житті, роботі та навчанні.
Обмін та підтримка в мотивованій групі для навчання.

Як би ви хотіли навчатися?

Натисніть, щоб отримати більше інформації

Мовні курси для рівняв вище середнього з носієм мови-вчителем у невеликій групі для швидкого навчання.
Приватні уроки та індивідуальне планування занять. Гнучкий графік та ефективне навчання.
Онлайн допомога з уроків для учнів від 14 років, які потребують допомоги з домашніми завданнями та підготовки до тестів і контрольних робіт. Допомога з уроків
Онлайн індивідуальні уроки для підготовки до німецької мовної матури. Тренування різних видів текстів та допомога у вдосконаленні граматики, орфографії та стилю письма.